Dlaczego Hygge

Dlaczego warto wybrać dom położony na osiedlu Sulechów Hygge? Przede wszystkim to pełna kompleksowość, a co za tym idzie niepodważalny komfort mieszkania. Nasze domy to bezpieczne i ciepłe lokum zamknięte w ekologicznej, nowoczesnej bryle w estetycznej stylistyce rodem ze Skandynawii.

Domy na naszym osiedlu są bezokapowe i energooszczędne, a o ich otoczenie zadbaliśmy równie sumiennie jak o wnętrze. Wiemy jak ważne jest dopracowanie wymarzonego domu do najdrobniejszego szczegółu, dlatego też zatroszczyliśmy się nie tylko o solidne i przytulne cztery ściany, ale także o zielony ogródek i estetyczny dojazd do każdej z działek.

Osiedle Sulechów Hygge jest zaciszne i pełne zieleni dzięki pewnej odległości od centrum miasta, a jednocześnie doskonale skomunikowane z większością dzielnic Krakowa.

W najbliższym czasie planowana jest budowa obwodnicy Krakowa, do której będzie można dojechać z osiedla w zaledwie kilka minut. Obwodnicą szybko i sprawnie dotrzeć można do samego Krakowa jak i pobliskich miejscowości, szkół, stacji paliw czy sklepów.
W 2020 roku gmina planuje także połączenie Sulechowa z drogą bezpośrednio prowadzącą do stacji PKP Zastów. Obok stacji pojawi się także duży parking park&ride.

 • Dogodna lokalizacja

  w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, lokale usługowe oraz obiekty sportowe.

 • Najwyższa jakość wykonania

  osiedle Sulechów Hygge to wysoka jakość wykonania od fundamentów po ogród.

 • Nowoczesny styl wykończenia

  niebanalny styl skandynawski osiedla przykuwa oko estetycznymi wykończeniami.

 • Energooszczędne rozwiązania

  w każdym z domów zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne minimalizujące zużycie energii.

 • Przytulne i ciche osiedle

  wyjątkowe położenie oraz niewielka ilość domów na osiedlu gwarantują ciszę i spokój każdemu z mieszkańców.

 • Otoczenie zieleni

  Sulechów Hygge to nie tylko nowoczesne osiedle, ale też zaciszna, pełna zieleni, czysta okolica.

 • +48 605 519 619
 • info@sulechow-hygge.pl